ALATES 13.01.2020 TOIMUVAD HÄÄLEJOOGA TUNNID KRISTIINE TEGEVUSKESKUSES ESMASPÄEVITI KELL 15:00-16:00. Praktika on koostatud nii, et see sobiks eakatele, kuid osaleda võivad kõik ❤️ Ühe korra osalustasu pensionäridele 3 eur. Teistele kokkuleppel.Vajalik registreerumine! Info ja reg. kairon2@hotmail.com või tel. 5354 1506 

HÄÄLEJOOGA TASUTA NÄIDISTREENING TOIMUB 06.01.2020 KELL 15:00-16:00 KRISTIINE TEGEVUSKESKUSES, SÕPRUSE PST. 5. VAJALIK REGISTREERUMINE TE. 6512702 VÕI PÄEVAKESKUSE JUHI TOAS. 

http://kristiinetk.ee/event/praktiline-naidistreening-haalejooga-treener-kai-hibus/

 

HOOAEG 2019/2020

Alates septembrist toimuvad Kai hormoonhäälejooga tunnid Kristiine Tegevuskeskuses, Sõpruse pst. 5, Tallinn  

teisipäeviti ja neljapäeviti kell 18.00-19.30 

Kuutasu 8 korda - 55 eur, 9 korda - 60 eur; kuutasu 4 korda - 30 eur, 5 korda - 35 eur. Ühekordne osaluspanus 9 eur. 

Kuutasuga osalejad saavad kokkuleppel osalemispäevi kuu jooksul vahetada. Järgmistesse kuudesse käimatajäänud kordi edasi ei kanta.   

Uutele osalejatele 3 esimest korda - 20 eur.    

Vajalik eelnev registreerumine! Info ja reg. kairon2@hotmail.com või tel. 5354 1506

 

Häälejooga tutvustav töötuba toimub 27. jaanuaril 2018 kell 13.00–14.30 Viimsi Jooga stuudios ja on mõeldud kõigile huvilistele, kes soovivad süvendada oma teadmisi joogast ja kogeda häälejooga tervendavat mõju. 
Häälejooga on üks efektiivsematest joogapraktikatest, mille tervendavat, lõõgastavat ja rahustavat mõju võib tunda igaüks juba peale esimest tundi. Nii nagu näiteks gongiheli, läbib ka inimese oma hääle vibratsioon tema keha ja meele sügavamaid kihte, masseerides kogu keha rakke ja vabastades alateadvusest kahjulikke mõttemustreid 
Töötoa viib läbi häälejooga juhendaja Kai Hibus. Täpsem info Viimsi Jooga FB ürituste alt.
Töötoas osalemiseks saada FB sõnum Viimsi Joogale või e-kiri kristi@viimsijooga.ee

Viimsi Jooga stuudio asub Viimsi Äritares, aadressil Paadi tee 3, 3. korrusel, ruumis 333.
Stuudios on olemas matid, plokid ja muud vajalikud vahendid töötoas osalemiseks. Ümberriietumiseks on stuudios kaks dušinurgaga riietusruumi. Viimsi Äritare parklad asuvad hoone ees ja taga.
Olete oodatud! 💚

 

 

 

 

🙂😀🤪

HÄÄLEJOOGASÕÕR Eve juhendamisel

kesklinnas Muusikateraapiakeskuses, Tatari 44/2

 

Alates oktoobrist 2015 on võimalus end ventileerida ja uuesti laadida häälejooga, mis on kavandatud toimuma Muusikateraapiakeskuses (Tatari tn 44/2) kolmapäeviti kl.18.30-20. Esimene kohtumine on kavandatud 7.oktoobriks, kuid võib veidi ka nihkuda rühma moodustumiseni.

 

Häälejooga rühm toimib väikerühmana, maksimum 7 osalejat. Rühma on teretulnud on kõik vabastava hääletöö ja häälepillil eneseavastamise huvilised. Soovitav on järjest osaleda vähemalt 10 kohtumisel. Osalemine ei eelda viisipidamist ega muusikalist haridust. Harjutused on kõigile jõukohased, arvestatakse individuaalseid eesmärke ja vajadusi. Harjutusi sooritame matil. Seepärast pane selga vaba aja mõnus riietus vabalt liikumiseks. Võta kaasa ka oma käepärane veepudel.

 

Kohtumistel

– avastame ja õpime tundma oma häälepilli võimalusi kooskõlas nii dünaamiliste kui staatiliste kehaliste pehme jooga harjutustega
– kasutame häälikuid, rütme, liikumist ja loitse teadlikkuse, ärksuse ja enesega kontakti hoidmiseks, pingete leevendamiseks ning keskendumisoskuste parendamiseks
– arendame enesereflektsiooni oskusi ja mõtestame kogemusi
– naudime häälelisi väljendusvõimalusi

 

Osaluspanus: kuutasu – 35 eur (arvestus 4x ühe kuu jooksul), võimalus ka proovikordadeks 10 euri ja vajadusel muud kokkulepped.

Registreerumine soovitavalt hiljemalt 5.okt.2015 või kuni rühma täitumiseni email: evelukk@hotmail.com või tel. +372 5133157.

 
 🙂🙂🙂
 
Häälejooga ring HÄÄLEVÄRVIDE PUUDUTUS JA RESONANTS Võsul

Juuli teisel nädalavahetusel, 11-12.juulil 2015, on võimalus ühendada oma hääle kõlad ja hingused häälevärviliste vibratsioonimaastike loomiseks Võsul, et luua, jagada ja nautida häälte puudutusi sünkroniseerumises ja resonantsis. Lõdvestume, võimestume ja puhkame häälejooga ja kujutlusrännakute ringis, mida viime läbi koos Kai Hibusega.
Teekonda alustame laupäeval kl 12 ja lõpetame pühapäeval kl 17. Kaasa paki oma võileivad (Võsul on ka pood), voodipesu, joogamatt, hügieenitarbed, suplusvahendid, soovi korral oma lemmikpill. 
Registreerumine ja lisainfo: Eve tel. 5133157; evelukk@hotmail.com. Osalustasu 70 eur. Palun teata oma osalemise soovist ja tee ülekanne 30.juuniks. Alates 1.juulist osalustasu 85 eur. Hinna sees majutus, hommikupuder koos tee ja kohviga ning juhendamine. Ilmataadilt tellisime päiksepaistelised ilmad ja sooja merevee!

Fotodelt saad uudistada Võsu häälejooga pesa välisvaadet ja inspireerivaid siseseinamaalinguid, mis seal majas rikkalikult vaimu kõitmas...

Eve helletus Võsu häälejoogaringile...

aeae-eaea-auau-aeaaaaaa- oooo
…elu teekonna pöörded ja käänakud
valguse ja pimeduse rütmiline koostants
valguses pimestavad sähvatused
pimeduses helendavad loited
igaviku tõde, ilu ja headus neist kuju võtavad 
minavaate muutuvates vibratsioonides
arengulise meele ajatantsus
elu teekonna pöörded ja käänakud…
om mis om (Võru ja Võsu keeles)...